Koostöös Ott Kiivikase meeskonnaga ja nende liikumist motiveeriva äppi – Jalaravi Tarbed

Koostöös Ott Kiivikase meeskonnaga ja nende liikumist motiveeriva äppiga kutsume osalema võistlustel!

FitSphere on füüsilist aktiivsust premeeriv mobiilirakendus, mille eesmärk on motiveerida Sind olema füüsiliselt aktiivsem. Äpi olemus on hästi lihtne – kõnnitud sammude eest on Sul võimalik võita ägedaid preemiaid ja auhindu. FitSphere’i idee sündis asutajate Karlil ja Kristol mõttest, et “miks ei võiks liikumise eest midagi enamat saada?”.  

Kas oled mõelnud, et mida see “FitSphere” tähendab?

Sõna “Fit” mõtestab liikumist, aktiivsust ning tervislikku eluviisi. Sõna “Sphere” seisab aga ühise kogukonna ja sõpruse eest.

Jalaravi Tarbed ja Jalaravi kabineti asutajana olen väga õnnelik kui saan kuidagi kaasa aidata ja motiveerida inimesi kvaliteetsema elu saavautamiseks.
Minu visioon on pakkuda koduturul eelistatuimat terviklikku ning mitmekülgset teenust abivajajale. AEG ja TERVIS on inimese kõige kallim vara. Kulutatud aega ega tervist ei saa iialgi tagasi. INIMESED, kellega koos loome väärtust abivajatele. Seepärast hindame spetsialiste enda ümber. 
Minu missioon on olla abivajale kõige lähedasem, kättesaadavaim ja usaldusväärseim partner. Aidata abivajat oma elukvaliteeti tõsta ja pikendada. Olla olemas parimal võimalikul moel. Leida personaalseid lahendusi abivajajast lähtudes ja olla olemas Eesti neljas nurgas.
Aidata ennetada tervise hädasid. Endast hoolimine on prioriteet mitte luksus!