Miks vajame tallatuge?

👉Sinu jalalaba koosneb 26 luust. Labajalal on pikivĂ”lv suunaga varvastest kannani ja ristvĂ”lv suunaga sisekĂŒljelt vĂ€liskĂŒljele. Liikudes jalavĂ”lvid tĂ”usevad ja langevad, tekitades korduvat jalalaba eesmise osa koormust.

Normaalselt liikuva  jala puhul liigub tald vĂ€limiselt kĂŒljelt pĂ€kale. Astudes suure varba tĂ”ukamisel  langeb suurem osa koormusest suurele varbale ja teisele pöialuule. Kui Sa seisad langeb 2/6 keha massist esimesele ja 1/6 keha massist teisele pöialuule. 

👉Enamusel meil, aga ei tööta jalalaba nii nagu anatoomia Ă”pikus kirjas on.

Tallatugi ei pea olema alati individuaalselt sulle valmistatud. Tavaliselt vajavad spetsiaalseid tallatugesid vaid need, kelle jalgades/jalas on tekkinud fĂŒĂŒsiline vigastus vĂ”i selle tagajĂ€rg, mis tekitab ebamugavust. NĂ€iteks peale autoavariid tehtud puusaoperatsiooni - on ĂŒks jalg lĂŒhem kui teine.

KÀimise ajal jalalabale osaks saava surve vale jaotumine vÔib pÔhjustada valusid ka teistes kehapiirkondades. Siis vÔib tallatugede kandmine aidata leevendada ka selliseid terviseprobleeme nagu selja-, jala-, pÔlve-, kaela- ja peavalud. Samuti kannavalud, hÔÔrdumised mis tekkivad jalalaba higistamisest vÔi konnasilmad ja nahapaksendid. 

 
đŸ„łđŸŠ”Standard tallatoed aitavad Sind tunda ennast mugavalt isegi peale pikka tööpĂ€eva.
 
👉Tallatoed aitavad sind:
 
👉teed igapĂ€evaselt istudes tööd
👉kannad kĂ”rge kontsaga kingi vĂ”i ĂŒlikonna kinga igapĂ€evaselt
👉kui teed vĂ€ga liikuvat tööd vĂ”i seisad pĂŒsti pikad pĂ€evad
👉fĂŒĂŒsilist koormust nĂ”udvat tööd ja kannad erilisi tööks vajalikke jalatseid
 
 
đŸŠ¶Evolution sarja tallatugi toetab jalgu Sinu lemmik jalanĂ”udes. Padjad kanna all hoiavad jalgu pĂ”rutuste eest, mis tekivad kivipĂ”randatel vĂ”i asfaldil kĂ”ndides. Tallatoed jagavad su keha raskuse vĂ”rdselt ning see hoiab Ă€ra pĂ”lve, jalgade ja selja valud. Ennetad paksendite tekkimist, kehakaalu muutumisel kĂŒĂŒnevalli pĂ”letikku vĂ”i kĂŒĂŒnte sissekasvamist.
đŸ„łAlati ei ole vaja osta uusi jalanĂ”usid, piisab ĂŒhest vĂ€ikeset abivahendist - tallatoest.
đŸŠ¶Soft Luxus tallatugi imab niiskust ja vĂ€hendab jalatsites lĂ”hna. Toetab nii piki kui ka ristivĂ”lvi ja pehmendab lööke kanna piirkonnas. Kaal jaotub ĂŒhtlasemalt, vĂ€hendades nii jalgade kokkusurumist.

đŸŠ¶Exlusive tallatugi aga hoiab Ă€ra kannavalud - Aitab Sind kui Sul on hommikul Ă€rgates jalad on kanged ja kannale astudes vĂ€ga valus.

Eriline "kukekannusele" kohandatud lööki neelav sisetald koos ristvÔlvi toega.

Hoiab surve eemale kanna valu kohast.

Terved jala - Tervem elu!